Rajsa wyspa Gran Canaria

Gran Canaria

Marzysz o tym by spędzić swój upragniony urlop na słonecznej, ciepłej i tętniącej życiem wyspie? Zrelaksować się na jednej z piaszczystych, rajskich plaż i czerpać z wakacji to, co najlepsze? Wczasy na Gran Canarii obfitują w wiele atrakcji. Spędzisz tutaj niezapomniane, błogie chwile, odpoczniesz i zwiedzisz najpiękniejsze zakątki wyspy.

Rajska wyspa na wczasy – atrakcje Gran Canarii

Gran Canaria, to należąca do Hiszpanii jedna z Wysp Kanaryjskich, zlokalizowana na Oceanie Atlantyckim. Śródziemnomorski klimat, piaszczyste plaże oraz zieleń bujnie rozwijającej się tutaj roślinności, co roku przyciągają rzesze spragnionych słońca i bajkowych widoków turystów. Miłośnicy natury koniecznie powinni wybrać się na wycieczkę do północnej części wyspy. Znajdują się tutaj doliny z malowniczymi widokami, gajami oliwnymi, drzewkami cytrusowymi i plantacjami bananów.

Jeśli natomiast tęsknisz za rozrywką idealnym miejscem dla Ciebie będą: Playa del Ingles, Mespalomas oraz Puerto Rico. Na wyspie znajduje się wiele dyskotek, clubów oraz pubów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jeżeli jesteś osobą pragnącą poznać hiszpańską kulturę oraz styl życia, właśnie dla Ciebie idealnym kierunkiem na wakacje będzie Gran Canaria. Wczasy na tej uroczej wyspie sprawią, że nie tak łatwo będzie powrócić do szarej rzeczywistości. Jeżeli pragniesz pozwiedzać, warto wykupić atrakcyjne wycieczki fakultatywne.

Jednym z najpiękniejszych miast wartych zobaczenia jest stolica tej magicznej wyspy – Las Palmas. Jej najstarszą częścią jest Vegueta  z bardzo znaną Katedrą Św. Anny. Znajduje się tutaj także słynna kaplica św. Antoniego, przed którą modlił się przed swoimi dalekimi wyprawami morskimi – Krzysztof Kolumb. Można także zobaczyć dom oraz muzeum Kolumba  – Casa de Colon.

Last Minute dla każdego…

Wakacje na Gran Canaria to opcja skierowana dla każdego klienta, pragnącego zrelaksować się w ciepłym klimacie, na rajskich, malowniczych plażach oraz zwiedzić parę ciekawych miejsc.